Hazır web sitesi çözümleri
  • p_0001
  • p_0002
  • http://wowslider.com/
  • p_0004
p_00011 p_00022 p_00033 p_00044
http://wowslider.net/ by WOWSlider.com v8.7


 


                                                                                                                                             
İş Yeriniz İçin Hazır Web Sitesi Örnekleri
 

İş Yeriniz İçin Hazır Web Sitesi Örnekleri


       Günümüzde internetin daha da yaygın olarak kullanılması iş dünyasını da etkilemektedir. Artık insanlar almak istedikleri her ürünü veya hizmeti internetten aramaktadır. Bu nedenle de küçük büyük bütün işletmeler kendilerini internette tanıtmaya, ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi vermeye çalışmaktadır. İnternette firmaların kendilerini en iyi tanıtacakları yöntem ise iyi bir web sitesine sahip olmaktır. Firmalar iyi bir web sitesiyle çok daha fazla kişiye ulaşabilecekler ve firmalarını potansiyel müşterilerine tanıtabileceklerdir. Ancak web sitenizin çok iyi hazırlanması ve müşterilerin sitenizi zevkle ziyaret edebilmesi gerekmektedir. Firmamız size ihtiyacınız olan web sitesi konusunda en iyi imkânları sunmaktadır. Sektörlere göre 
hazır web sitesi örneklerimizi inceleyebilir ve dilediğinizi alabilirsiniz.
Devamını Oku ..

                                                                                               
                                                                                                                         Yetiş Yazılım olarak en kaliteli web tasarım'lar bizimle hayat buluyor.
 

Yetiş Yazılım en kaliteli Web Tasarım ları


       Çok iyi ürünler satıyorsunuz, bu ürünleri daha geniş kitlelere tanıtmak için binlerce lira harcayarak reklamlar yaptırıyorsunuz ama yine de ürünlerinizin satış düzeyinden memnun değilsiniz. Bu durumda yapmanız gereken en akıllıca iş hemen bir web sayfası açmak ve internet dünyasına girmektir. Çünkü gelişen teknolojiyle beraber insanların alışveriş davranışları da değişmiş ve almak istedikleri ürünleri internetten almaya başlamışlardır. Her gün milyonlarca kişi internet sitelerini ziyaret ederek almak istedikleri mal veya hizmet hakkında bilgi almakta ve alışverişini buna göre yapmaktadır. İşletmeler ve kurumlar da internette kendilerini tanıtabilmek için web sitesi kurmaktadır. Firmamız bütün sektörlerde binlerce firmanın kullanabileceği web tasarım hizmeti vermektedir. Birbirinden kaliteli ve şık tasarımlarla bir anda internetin en dikkat çekici firması haline gelebileceksiniz.

Devamını Oku ..


                                                                                                
     Kaliteli İnternet Sitesi yapmaktayız. Müşteri potansiyelinizin artmasını garanti veriyoruz.
 

Kaliteli İnternet Sitesi yapmaktayız.


       Teknolojinin hızla geliştiği ve teknolojinin imkânlarından her türlü kurum, kuruluş ve işletmenin yararlanmaya çalıştığı günümüzde, en çok ihtiyaç duyulanlardan biri de internet siteleri olmaktadır. Sanal ortam günümüzde reel ortam kadar etkili olmakta ve hatta birçok açıdan daha çok avantajları bulunmaktadır. Artık insanlar bir mal veya hizmet alacakları zaman internet sitelerinde araştırma yapmakta, ürün özelliklerini ve fiyatlarını buradan rahatlıkla öğrenebilmektedir. İşte bu insanlara ulaşabilmenin ve iş yerinizi onlara tanıtabilmenin en iyi yolu bir internet sitesine sahip olmakla mümkündür. Firmamız yüzlerce internet sitesi tasarımı ile sizlere bu konuda hizmet vermekte ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır.

Devamını Oku ..


                                                                                                           
Firmanızı İnternette en iyi tanıtmak için Profesyonel İnternet Sitesi Kurarak Açın.
 

İnternete Kapılarınızı Hazır Site İle Açın


       Günümüzde büyük olsun küçük olsun bütün işletmeler, esnaf, bir mal veya hizmet satan iş yerleri daha büyük bir kitleye kendilerini tanıtabilmek için web sitesi kurmaktalar ve buradan kapılarını internete açmaktalar. Ancak her web sitesi olan iş yerleri internette istedikleri tanınırlığı elde edemeyebilir. Bunun için sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkarabilecek iyi bir sitenizin olması gerekir. Eskiden iyi bir site yaptırmak hiç de kolay değildi. Çok para harcanmasına rağmen yine de istenilen özelliklere sahip siteye sahip olunmayabilirdi. Ancak bugün web sitenizi kurmak çok daha kolaydır. Firmamız sektörler için yüzlerce hazır site tasarımı hazırlamıştır. Tek yapmanız gereken bu tasarımlardan birini seçmektir.

Devamını Oku ..


                                                                                                    
                           Web Sayfası Sizi İnternette En İyi Şekilde Tanıtacaktır.
 

Web Sayfası Sizi İnternette En İyi Şekilde Tanıtacaktır.


       Gelişen teknoloji hayatımıza pek çok yenilikler getirmektedir. Özellikle internet teknolojileri bireyler ve kurumlar arasındaki ilişkileri çok daha kolaylaştırmıştır. Bu özellikler tüm sektörleri etkilemekte ve artık farklı sektörlerdeki bütün firmalar internette yer almaya başlamaktadır. Her gün milyonlarca kişi internette gezinmekte, işlerini burada yürütmekte ve araştırmalarını burada yapmaktadır. Mal veya hizmet alacak kişiler önce internet sitelerinde araştırmalar yapmakta, alacakları mallar ilgili karşılaştırmaları yapmaktadır. Bu yüzden kaliteli bir tasarımla hazırlanmış internet siteleri daha fazla ziyaretçi almakta ve firmaların kendilerini daha fazla kitleye tanıtmalarını sağlamaktadır. Eğer yeni bir iş yeri açıyorsanız ya da iş yerinizi internete de taşımak istiyorsanız firmamızın birbirinden kaliteli ve kolay kullanımlı web sayfası örneklerini görmelisiniz.

Devamını Oku ..


                                                                                                             
Kurumsal Hazır Web Sayfalarımızdan Alarak Kolayca Site Sahibi Olabilirsiniz.
 

Hazır Site Alarak Kolayca Site Sahibi Olabilirsiniz.


      Teknoloji insanların tüm yaşamını etkilemekte ve değiştirmektedir. Özellikle internet hem bireylere hem de kurumlara büyük fırsatlar sunmaktadır. Artık insanlar gerçek hayatta yaptıkları bütün işleri internette de yapabilir hale gelmiştir. İnternetin en önemli avantajlarından biri de bilgisayar başında oturarak dilediğimiz her bilgiye ulaşabilmektir. Bu bize hem zaman kazandırmakta hem de işlerimizi kolayca yapabilmemizi sağlamaktadır. İnternet kullanımının artmasıyla artık işletmeler ve kurumlar da kendilerini ve ürünlerini internette tanıtmaya çalışmaktadır. Bunun en iyi yolu ise iyi bir siteye sahip olmaktır. Eskiden site sahibi olmak için iyi bir firma aranır ve günlerce sitenizin hazırlanması sürerdi. Ama artık firmalar site satın alarak bu ihtiyaçlarını kolayca karşılamaktadır.

Devamını Oku ..


                                                     
İnternette Site Kurarak İşlerinizi Geliştirin ve müşteri potansiyelinizi artırın.
 


      Artık büyük işletmeler de küçük esnaflar da işlerini daha da geliştirmek için faaliyetlerini internette duyurmaya başladılar. İnternette iş yerinizin faaliyetlerini en iyi şekilde site kurarak duyurabilirsiniz. Çünkü milyonlarca insan aradığı mal veya hizmet hakkında bilgi almak için ilgili siteleri ziyaret etmekte ve incelemelerini yapmaktadır. İyi ve kaliteli bir web sitesiyle binlerce lira harcayarak yaptıracağınız reklamlardan daha fazla avantaj yakalamaktasınız. Reklamlarla ulaşabileceğiniz kitleden çok daha fazlasına iyi bir web sitesiyle ulaşabileceksiniz. Günümüzde iş potansiyelinizi arttırmanın en iyi yolu web sitesi sahibi olmaktır. Firmamız her sektördeki firmaların ihtiyacını karşılayacak kaliteli web siteleri kurmakta ve işlerini geliştirmelerini sağlamaktadır.
Devamını Oku ..


                                                    
Yetiş yazılım hazır web sistemlerimiz ile web sitesi kurmak artık çok kolay.
 

Hazır Site Alarak Kolayca Site Sahibi Olabilirsiniz.


       Büyük küçük bütün firmalar ve işyerleri için günümüzün olmazsa olmaz şartlarından biri de web sitesi sahibi olmaktır. Artık bütün iş yerleri kendilerini internette tanıtmak, işlerini geliştirmek için web sitesi kurmak istemektedir. Eskiden web sitesi kurmak için günlerce süren bir çalışma gerekmekte ve ama yine de siteniz istediğiniz özellikte olmamaktaydı. Şimdi yazılım firmaları çok kolay şekilde web sitesi kurmakta ve sizlere de kendi sitenizi kurma imkânı sunmaktadır. Firmamız da yüzlerce kaliteli tasarımlı web siteleri hazırlamış ve bu hazır web siteleriyle sizlerin site ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Hazır sitelerimizden beğendiğinizi alarak kendinize bir web sitesi kurabilmektesiniz.
Devamını Oku ..


                                                          
Web Sitesi Satın Alarak İnternete Kapılarınızı Açabilir ve yeni pazarlar elde edebilirsiniz.
 


       İnternet ticareti büyük bir hızla gelişmekte ve her geçen gün daha da artan sayıda milyonlarca kişi internetten mal veya hizmet alımı yapmaktadır. Artık insanlar oturdukları yerden her ürün hakkında bilgiye ulaşmanın ve onu satın alabilmenin keyfini sürüyor. Alacağı ürün ile ilgili çok sayıda web sitesini aynı zaman diliminde ziyaret etme imkânı bulmaktadır. Özellikle de bazı siteler tasarımlarıyla hemen dikkat çekmekte ve daha çok kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Bu da firmaların işlerini geliştirmek ve satışlarını artırmak için iyi bir fırsat olmaktadır. Her sektörden binlerce firma da artık faaliyetlerini internette duyurmak için web sitesi satın almak istemektedir. Firmamız yılların deneyimi ve profesyonel kadrosuyla size en iyi web sitesi seçeneklerini sunmaktadır.
Devamını Oku ..


                                                        
En Kaliteli
Hazır Web Yazılımlar sayesinde müşteri potansiyelinize ulaşmak daha kolay.
 

Hazır Site Alarak Kolayca Site Sahibi Olabilirsiniz.


        Günümüzde bireyler de kurumlar ve işletmeler de kendilerini ve yaptıkları işleri, çalışmaları internette duyurmaya ve tanıtmaya ihtiyaç duymaktadır. Çünkü her gün milyonlarca kişi internette dolaşarak aradığı konularla ilgili bilgiler almakta ve alışveriş yapmaktadır. Eğer bir iş yeriniz varsa ve bu işyerinizin faaliyetlerini daha geniş kitlelere duyurmak istiyorsanız siz de hemen bir web sitesi kurdurabilirsiniz. İyi bir web sitesi sizin iş yerinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde bilerek kurulabilir. Web yazılımlar hazırlanırken firmanız hakkında bilgiler alınır ve bu bilgilere göre gereken yazılım hazırlanır. Ancak yıllardır her sektörden binlerce firmaya web sitesi hazırlamış olan firmamız deneyimleriyle nasıl bir siteye sahip olmanız gerektiğini bilmekte ve sizlere web yazılım hizmeti sunmaktadır. Böylece firmanızı en iyi şekilde internette tanıtma imkânınız olmaktadır.
Devamını Oku ..

 

 

 

 

 

 


     


  Profesyonel web tasarımlarımızın özellikleri

Google Seo Entegrasyonu.
Sosyal Medya Entegrasyonları.
Kolay kullanılan Yönetim paneli.
Kurumsal Alan adı ve Sınırsız Hosting
Sınırsız hızlı ve ücretsiz destek
Self Url Yapısı ile Seo kodlama Desteği
Web Sitesi Yıllık Yenileme Ücreti : 129 TL .
30 Gün Geri Ödeme & İade imkanı.
128 Bit SSL Güvenli Ödeme İmkanı!.

Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti
 


  
YETİŞ YAZILIM Bilişim & Yazılım Teknolojileri

  Adres: Feritpaşa Mah. Rauf denktaş Cad. Platin İş Merkezi
  No: P / 100 Selçuklu / KONYA
  Müşteri Hizmetleri 09:00 - 21.00 Saatleri Arası 0(850) 840 6277
  Ofis Telefon:  0 (332) 606 0717 Ofis Fax:  0 (332) 606 0717
  Gsm Tel :  0 (532) 266 35 58  Gsm Tel 2 :  0 (532) 207 75 78
  Kurumsal İnternet Sitemiz 1    : www.yetisyazilim.com.tr
  Kurumsal İnternet Sitemiz 2    : www.hazirwebsitesi.com.tr
  Kurumsal Web Sitelerimiz  3    : www.konyawebtasarim.com.tr
  Kurumsal Web Sitelerimiz  4    : www.websitesitasarim.com.tr
  E-mail  : info@yetisyazilim.com.tr , destek@yetisyazilim.com.tr
 
Skype  : info@yetisyazilim.com.tr   , destek@yetisyazilim.com.tr
 Server 1 Dns :  ns1.yetisyazilim.com ,  ns2.yetisyazilim.com
  Server 2 Dns :  ns3.yetisyazilim.com , ns4.yetisyazilim.com
 Server 3 Dns :  ns5.yetisyazilim.com ,  ns6.yetisyazilim.com
 Server 4 Dns :  ns7.yetisyazilim.com ,  ns8.yetisyazilim.com
 Server 5 :  ns1.yetissoftware.com ,  ns2.yetissoftware.com
 YETİŞ YAZILIM ®  YETİŞ ®  YETİŞ SOFTWARE ® YETİŞ HOSTİNG ®
   
Markaları YETİŞ YAZILIM Bilişim & Yazılım Sistemleri 'ne aittir.
    Web sayfamızın tüm hakları
Hukuki olarak Koruma altındadır.
 
YETİŞ YAZILIM ' I SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ ...

                      konya web tasarım