Hazır web sitesi çözümleri
  • p_0001
  • p_0002
  • http://wowslider.com/
  • p_0004
p_00011 p_00022 p_00033 p_00044
http://wowslider.net/ by WOWSlider.com v8.7
 


                                                       YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ( SATIŞ SÖZLEŞMESİ )Aşağıda web sitesi kullanımına ilişkin sözleşme yer almaktadır. KULLANICI ve YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ bu sözleşme gerekliliklerine uymak zorundadır.

1. TARAFLAR

YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ile diğer tarafta web sitesinin kullanım hakkını satın alacak olan şahıs veya şirket (bundan böyle KULLANICI olarak anılacaktır) arasında yapılmış bir sözleşmedir.

2. SÖZLEŞMENİN KONUSU

a) 
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ hazır web paketinin 1 yıllık kullanım hakkının (yalnızca YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ sunucularında veya Kullanıcı hosting'inde kullanılmak üzere) satın alınması için YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ile KULLANICI arasında yapılmış sözleşmedir.
b) Satın alma formunda belirtilen e-posta adresi, tebligat adresi olarak kabul edilir.
c) Bu sözleşme 8 ana madde olarak düzenlenmiştir.

Bu sözleşme, Web Sitesi'nin satın alınması ve kullanılması sırasında
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ile KULLANICI arasındaki ilişkiyi düzenler. 

3. SÖZLEŞMENİN SÜRESİ

Bu sözleşme, KULLANICININ,
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ www.hazirwebsitesi.com.tr web sitesi üzerinden Satın Alma formunu doldurup onaylaması ile başlar ve KULLANICININ seçtiği alan adının altında Web Sitesi'nin kurulumunun yapılarak yayına girmesiyle geçerlilik kazanır ve 1 yıl boyunca devam eder. 1 yıl sonunda kullanıcı Web Sitesi'ni www.hazirwebsitesi.com.tr adresinde bulunan Ödeme paneli üzerinden Kredi Kartı ile yenilemişse veya YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ Banka hesabına Havale / E.F.T. yoluyla Web Sitesi tutarını yatırarak YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ 'ne mail veya ödeme bildirim formu ile bilgi verilmişse sözleşme yenilenmiş sayılır. 

4. ÜCRET VE ÖDEMELER

Sözleşmeye konu olan ilgili web sitesinin satış fiyatı ücreti satın alma formunun bulunduğu ilgili sayfada belirtilmiştir. 10 yıl sabit fiyat garantisi vardır. Satın alma esnasında o anki bedeller üzerinden hesaplama yapılır ve KULLANICININ bu ücreti kredi kartı veya banka havalesi ile ödemesi sonucu 1 gün içerisinde Web Sitesi aktif edilir ve bunun sonrasında KULLANICIDAN sözleşmenin kapsadığı yıl için paket limitleri aşıldığı taktirde ilave bir ücret talep edilebilinir.  Ücret, yıllık ödenmesi gereken alan adı, hosting, web sitesi, site içerik yönetim panelinin
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ sunucuları üzerinde bir yıllık kullanım hakkını kapsayan ücrettir.

İPTAL PROSEDÜRÜ

KULLANICI web sitesi siparişinin iptalini muhasebe@yetisyazilim.com.tr adresinden talep edebilir, İade istedği değerlendirilerek sorun YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ nde değilse Mal ayıplı değil sınıfına dahil edilerek iade isteği gerçekleşmeyecektir.  İade talebi onaylandığı taktirde sadece alan adı ücreti iade tutarından düşülerek ve alan adı kullanımı saklı kalmak suretiyle kalan ücret 10 gün içerisinde iade edilir. Ayrıca satın alınan içerik yerleştirme hizmeti, logo tasarım hizmeti iptal ve iade edilmez.

5. HİZMET

a) 
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ tarafından kullanıcıya sunulan hosting alanına belirtilen 1(adet) domain dns tanımlaması yapılır. Bu domain adının değiştirilmesi istenemez, bu alan bir başkasına satılamaz, kiralanamaz. Bir başkasının kullanımına sunulamaz.  KULLANICI 'ların firmamız tarafından tahsis edilen Alan adı (Domain) nin yenisini veya alan adının değiştirilmesini talep etme hakları yoktur ve fiyatta indirim yapılmayacaktır. Satın alınan alan adı lisanslanacaktır. Farklı bir alan adı alındığı taktirde yeniden tema lisansı alması gereklidir. Her tema ve Yönetim paneli yazılımı alan adına lisanlanmaktadır.
b)
 KULLANICI Web Sitesi hizmeti alırken,
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ sunucularındaki hosting sistemini, programları aynen kabul etmiş sayılır. 
c) Ek hizmet alınmayan web sitesine veri girişi (bilgi, fotoğraf, ürün vb.) girişi KULLANICI tarafından yapılır.
ç) Web sitesi tasarımında KULLANICI,
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ 'nin ücretsiz sunduğu temalardan birini seçerek kullanır. Tüm tasarım ve tema düzenlemeleri KULLANICI tarafından yapılır.
d) 
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ, kullanıcılara hafta içi mesai saatleri içinde telefonla ve haftanın 6 günü e-posta ile teknik destek (soruların cevaplanması şeklinde) verir.
e) Uluslararası domain tescillerinde, http://www.onlinenic.com ve http://www.realtimeregister.com adresindeki şartlar ve kurallar geçerlidir. Müşteri tescil hizmeti alırken bu şartları kabul etmiş sayılır.
f) KULLANICI 'ya tahsis edilen web alanı ve trafik limitlerinin aşılması durumunda ekstra alan ve trafik belirlenen ücret karşılığında tahsis edilir.
g) Satın alınan ek hizmetler, 24 ile 48 saat arasında KULLANICI 'ya teslim edilir..
h)
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ sunucularında yayınlanan web sitesi yazılımını KULLANICI bşka bir hosting'e aktarılmasını isteyebilir bu durumda Taşıma ücreti talep edilir.

6. TARAFLARIN HAK VE SORUMLULUKLARI

a) KULLANICI, Web Sitesi'ni sözleşme süresi boyunca kullanma hakkına sahip olur. Web Sitesi'ni üçüncü şahıslara veya kuruluşlara devredemez, kiralayamaz ve satamaz. 
b) KULLANICI, Web Sitesi'nde telif ve lisans haklarına muhalif program ve içerik (resim,video,yazı, vs.. ) yayınlayamaz. KULLANICI, Web Sitesi içeriğinden tamamen kendisi sorumludur. KULLANICI, oluşturduğu içeriğin TÜRKİYE CUMHURİYETİ yasalarına aykırı olmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. İçeriğin aykırılığından doğabilecek aksaklıklarda
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Ayrıca Hizmeti sonlandırma ve KULLANICI 'ya dava açma hakkına sahiptir.
c) 
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ, KULLANICININ hizmetine sunduğu Web Sitesi'nin sözleşme süresi boyunca teknik aksaklıklar ve zaruretler dışında devamlılığını ve çalışabilirliğini taahhüt eder.
d) KULLANICI, Web Sitesi'ne yönelik talep ettiği ek özellikleri
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ 'ne bildirir talebi değerlendirerek yerine getirip getirmeyeceği YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ insiyatifindedir.
e) Satın alınan Web Sitesi YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ 'nin belirlediği sunucularda yayınlanır. KULLANICI istediği başka bir sunucuda Web Sitesi'nin yayınlanmasını talep edebilir ve site dosyalarının yasa dışı çoğaltılmasını ve başka sitelerde yayınlanmasını önlemekle yükümlüdür. YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ, KULLANICIYA Web Sitesi Yönetim Paneli şifresi dışında yazılımın korunması ve server güvenliği açısından ; ftp şifresi , ftp alanı , cpanel şifresi , alan adı kontrol paneli tahsis etmez.
f) 
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ, sözleşme süresince KULLANICI sitesinin teknik zaruretler ve mücbir sebepler dışında her zaman ulaşılabilirliğini garanti eder.
g) KULLANICI,
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ web paketlerini kullanarak yaptığı yayınların içerisinde porno içerikli resim, yazı, video vb.  ayrıca illegal içerik barındıramaz. Tespiti halinde YETİŞ YAZILIM
® Bilişim & Yazılım Teknolojileri Hizmeti sonlandırma ve dava açma hakkına sahiptr. 
h) KULLANICI, Web Sitesi'nin en altında
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ 'nin telif vb. haklarını hatırlatıcı yazı ya da logonun bulunmasını ve bu yazıya  YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ web sayfasına bağlantı verilmesini kabul eder. 
i) 
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ, Web Sitesi ile ilgili değişiklikleri, gelişmeleri, yeni hizmet ve ürünleri hakkında açıklayıcı bilgileri Yönetim Panelleri aracılığıyla yapabilir.
j) KULLANICI,
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ 'nin e-mail sunucuları ve hesapları aracılığı ile kötü amaçlı , spam ve toplu mail gönderemez. KULLANICI'nın bilgisayarında , tabletinde veya akıllı telefonunda Outlook programı ile istemsizce gönderilen maillerin 3 ncü şahıs ve kurumlara verdiği zararlardan KULLANICI sorumludur KULLANICI Bilgisayarın, tabletin, akıllı telefonun güvenliğini sağlamak zorundadır. YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ Sorumluluk kabul etmeyecektir. Aksi halde dava açma hakkına sahiptir.
k). YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ, KULLANICI 'nın mail hesaplarını yasa dışı kullandığını , spam mail gönderdiğini , toplu mail ve reklam maili gönderdiğini belirlemesi durumunda e-posta hizmetini ve web sitesi hizmetini süresiz olarak kapatma hakkına sahiptir. TÜRKİYE CUMHURİYETİ yasalarında yasak olan bu tür kullanımların sonucunda KULLANICI hesaplarının sözleşmeleri tek taraflı iptal edilerek ücret iadesi yapılmayacaktır.
l)
 KULLANICI, Web sitesi üzerinde audio stream/video broadcast uygulamaları çalıştırılamaz, mp3 ve video dosyaları yüklenmesini talep edemez. Yönetim panelinden mp3 dosyası yükleyen KULLANICI ların telif hakları sorumlulukları tamamen kendilerine aittir.
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Mücbir Sebepler

Doğal afetler, yangın, terör, sosyal patlamalar (büyük çaplı isyan çıkması, genel grev vb.), hastalık, tutukluluk, mevzuat tarafından getirilen yasaklamalar, büyük ekonomik krizler, iflas, donanımsal arızalar, Türk Telekom, diğer servis sağlayıcılar ve domain kayıt firmasından kaynaklanan teknik sorunlardır.

7. SÖZLEŞMENİN FESHİ

KULLANICI, kullanım süresi sonunda web sitesi hizmetini almak istemediği takdirde Web Sitesi'ni yenilemez ve sözleşme feshedilmiş sayılır.
KULLANICININ Web Sitesi'ni sözleşmeye aykırı bir biçimde kullanımının tespiti halinde
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir. Sözleşmenin feshi halinde önceki dönemlere ait ödemeler KULLANICIYA iade edilmeyecektir.
YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ, web sitesinin yayına başlangıç tarihinden itibaren bir yıllık sürenin bitimine 1 ay kala KULLANICIYI bilgilendirir. Ayrıca YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ e-mail aracılığıyla tebligat yaparak, bir sonraki döneme ait hizmetin süresinin uzaması ile ilgili hatırlatma maili gönderir veya telefon ile ulaşabilir. Hatırlatma mailinin teknik aksaklıklar nedeniyle KULLANICI'ya ulaşmamış olmasından dolayı KULLANICI, YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ 'nden hiç bir maddi (tazminat, zarar tazmini vb.) talepte bulunamaz. Ödemesi yapılmadığı için yenilenmeyen hizmetlere ait alan adlarının düşmesi , yazılımın silinmesi ve verilerin silinmesi durumunda KULLANICI, YETİŞ YAZILIM ® BİLİŞİM & YAZILIM TEKNOLOJİLERİ 'nden hiç bir maddi (tazminat, zarar tazmini vb.) talepte bulunamaz ve hak talep edemez.

8. CEZA

Bu sözleşme şartlarında olabilecek her türlü anlaşmazlıklarda KONYA mahkeme ve icra dairelerinin yetkili olacağını taraflar kabul ederler.

İşbu sözleşme verilen hizmetin başlamasıyla geçerlilik kazanır.

 

 


     


  Profesyonel web tasarımlarımızın özellikleri

Google Seo Entegrasyonu.
Sosyal Medya Entegrasyonları.
Kolay kullanılan Yönetim paneli.
Kurumsal Alan adı ve Sınırsız Hosting
Sınırsız hızlı ve ücretsiz destek
Self Url Yapısı ile Seo kodlama Desteği
Web Sitesi Yıllık Yenileme Ücreti : 129 TL .
30 Gün Geri Ödeme & İade imkanı.
128 Bit SSL Güvenli Ödeme İmkanı!.

Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti
 


  
YETİŞ YAZILIM Bilişim & Yazılım Teknolojileri

  Adres: Feritpaşa Mah. Rauf denktaş Cad. Platin İş Merkezi
  No: P / 100 Selçuklu / KONYA
  Müşteri Hizmetleri 09:00 - 21.00 Saatleri Arası 0(850) 840 6277
  Ofis Telefon:  0 (332) 606 0717 Ofis Fax:  0 (332) 606 0717
  Gsm Tel :  0 (532) 266 35 58  Gsm Tel 2 :  0 (532) 207 75 78
  Kurumsal İnternet Sitemiz 1    : www.yetisyazilim.com.tr
  Kurumsal İnternet Sitemiz 2    : www.hazirwebsitesi.com.tr
  Kurumsal Web Sitelerimiz  3    : www.konyawebtasarim.com.tr
  Kurumsal Web Sitelerimiz  4    : www.websitesitasarim.com.tr
  E-mail  : info@yetisyazilim.com.tr , destek@yetisyazilim.com.tr
 
Skype  : info@yetisyazilim.com.tr   , destek@yetisyazilim.com.tr
 Server 1 Dns :  ns1.yetisyazilim.com ,  ns2.yetisyazilim.com
  Server 2 Dns :  ns3.yetisyazilim.com , ns4.yetisyazilim.com
 Server 3 Dns :  ns5.yetisyazilim.com ,  ns6.yetisyazilim.com
 Server 4 Dns :  ns7.yetisyazilim.com ,  ns8.yetisyazilim.com
 Server 5 :  ns1.yetissoftware.com ,  ns2.yetissoftware.com
 YETİŞ YAZILIM ®  YETİŞ ®  YETİŞ SOFTWARE ® YETİŞ HOSTİNG ®
   
Markaları YETİŞ YAZILIM Bilişim & Yazılım Sistemleri 'ne aittir.
    Web sayfamızın tüm hakları
Hukuki olarak Koruma altındadır.
 
YETİŞ YAZILIM ' I SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ ...

                      konya web tasarım